Światłomierz Voigtlander VC Meter II - czarny
search
  • Światłomierz Voigtlander VC Meter II - czarny

Światłomierz Voigtlander VC Meter II - czarny

1 099,00 zł
Brutto

Nowy, ulepszony światłomierz Voigtlander VC Meter II jest prawdopodobnie jednym z najbardziej użytecznych akcesoriów do klasycznych aparatów dalmierzowych. Mały, lekki i łatwy w użyciu, zachęci wielu do robienia zdjęć. Należy pamiętać, że jest to szczególnie dobry wybór dla 99% wszystkich aparatów dalmierzowych, w tym Leica M, dalmierze Nikon, Contax i Canon. VC Meter II jest zaktualizowaną wersją VC Meter I, jednego z najbardziej popularnych produktów Voigtlander.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Nowy, ulepszony światłomierz Voigtlander VC Meter II jest prawdopodobnie jednym z najbardziej użytecznych akcesoriów do klasycznych aparatów dalmierzowych. Mały, lekki i łatwy w użyciu, zachęci wielu do robienia zdjęć. Należy pamiętać, że jest to szczególnie dobry wybór dla 99% wszystkich aparatów dalmierzowych, w tym Leica M, dalmierze Nikon, Contax i Canon. VC Meter II jest zaktualizowaną wersją VC Meter I, jednego z najbardziej popularnych produktów Voigtlander.

Blokada ekspozycji: ekspozycja jest zablokowana przez około 10 sekund po naciśnięciu przycisku pomiaru, lub dopóki nie zostanie ponownie naciśnij przycisk. Po 10 sekundach światłomierz wyłączy się. Odczyt ekspozycji jest o wiele wygodniejszy. Sugerowana ekspozycja jest teraz na wskaźniku pomiędzy przesłoną i czasem wyzwolenia migawki.

Pokrywa baterii jest znacznie łatwiejsza i szybsza w obsłudze niż śruby w starej wersji.

Stopka jest przystosowana do różnych aparatów. Pasuje dobrze na Leica i wielu innych. Do niektórych aparatów wymagane jest przestawienie stopki.

Specyfikacja

  • miernik kąta około 30 stopni
  • wskaźnik LED (dwie diody czerwone, jedna zielona)
  • ISO 25 do 3200 z skokiem 1/3 EV
  • zakres: EV 1 do EV 20
  • zasilany przez dwie baterie alkaliczne LR 44 lub SR44

Zawartość zestawu

  • światłomierz Voigtlander VC Meter II - czarny
Voigtlander
VG0353
1 Przedmiot
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.