• Nowy
Lampa LED Newell RGB Vividha Effect
search
 • Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

1 399,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect to kwadratowy panel oświetleniowy, idealny do zastosowań filmowych i fotograficznych. Z maks. mocą na poziomie 60 W, 576 diodami LED (w tym 288 RGB) oraz szeroką gamą kontroli ustawień będzie idealnym wyborem dla osób, którym zależy na regulacji takich parametrów jak kolor, temperatura barwowa lub natężenie światła. Kreatywne wykorzystanie lampy rozszerzają takie rozwiązania jak podział na 4 niezależne strefy świecenia (12 efektów Pixel FX) oraz 15 efektów specjalnych (m.in. fajerwerki lub eksplozja). Panel kontrolny z ekranem LCD lub bezpłatna aplikacja mobilna umożliwiają wygodne sterowanie urządzeniem. Do zestawu dołączono zasilacz sieciowy. 2 gniazda NP-F pozwolą też skorzystać z akumulatorów. Produkt objęty 40-miesięczną gwarancją producenta.

Główne cechy produktu

 • wielozadaniowy panel LED RGB o maks. mocy 60 W
 • 576 diody LED (144 x 2700 K, 144 x 6500 K, 288 x RGB)
 • maksymalne natężenie światła wynoszące 8050 lx (w odległości 1 m przy CCT 5500 K)
 • szeroki zakres regulacji temperatury barwowej światła 2700 K - 10000 K
 • kontrola koloru światła w obrębie przestrzeni HSI (barwa, nasycenie, intensywność)
 • korekcja barw w zakresie green/magenta
 • płynna regulacja jasności światła w zakresie od 0 do 100%
 • 12 efektów przejść kolorów "Pixel FX" (4 niezależne strefy)
 • 15 predefiniowanych efektów specjalnych (m.in. telewizor, fajerwerki, eksplozja, impreza, radiowóz, paparazzi, burza z piorunami lub uszkodzona żarówka)
 • 2 sposoby zasilania – zasilacz (w zestawie) lub 2 akumulatory NP-F (należy dokupić osobno)
 • panel kontrolny wyposażony w podświetlany ekran LCD
 • bezpłatna aplikacja mobilna (iOS/Android) umożliwiająca zdalne sterowanie
 • możliwość integracji z systemem DMX (wejście oraz wyjście 5-Pin DMX512)
 • 2 solidne zaciski pozwalające zachować kąt nachylenia lampy w pożądanej pozycji
 • zintegrowane wrota oraz magnetyczny panel dyfuzyjny w zestawie
 • w zestawie również softbox oraz grid – akcesoria mocowane na wrotach
 • mocowanie widełkowe zapewniające wygodną regulację kąta nachylenia
 • tradycyjne mocowanie statywu oświetleniowego 16 mm (zintegrowana śruba zaciskowa)
 • torba transportowa w zestawie

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Mnogość zastosowań

Newell RGB Vividha Effect to kwadratowy panel LED, który zapewni Ci ogromną swobodę twórczą podczas pracy ze światłem na planie filmowym lub fotograficznym. Urządzenie dysponuje kilkoma rozbudowanymi trybami pracy, które można kreatywnie wykorzystać w zależności od potrzeb Twoich projektów. Szeroki zakres regulacji temperatury barwowej, paleta barw HSI, efekty specjalne oraz unikalne przejścia kolorów "Pixel FX" to tylko niektóre z jej atutów. Przy maks. mocy na poziomie 60 W urządzenie jest w stanie emitować wiązkę światła o natężeniu 8050 luksów z odległości 0,5 m (5500 K).

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Regulacja temperatury barwowej

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect umożliwia regulację temperatury barwowej światła w zakresie od 2700 K do 10000 K. Duża elastyczność z pewnością ułatwi Ci pracę na planie filmowym, pozwalając precyzyjnie dostosować parametry urządzenia do określonych warunków oświetleniowych. Zaledwie kilka sekund wystarczy, aby wytworzyć światło, które może być cieplejsze od tego, jakie emitują lampy wolframowe lub znacznie chłodniejsze od typowego światła dziennego.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Bogactwo kolorów

Wśród 576 diod LED tworzących panel znalazło się aż 288 diod RGB, które umożliwiają kontrolę koloru światła w obrębie przestrzeni HSI. Dzięki możliwości regulacji barwy, nasycenia oraz intensywności możesz precyzyjnie dopasować odcień wiązki do potrzeb swoich kadrów. Lampa LED Newell RGB Vividha Effect zapewnia przy tym świetne odwzorowanie kolorów i głębi tonów emitowanego światła.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

"Pixel FX", czyli efektowne przejścia kolorów

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect oferuje 4 niezależne strefy świecenia. Oznacza to, że panel może w tym samym czasie emitować światło o różnych kolorach. Wsparcie tej technologii pozwoliło stworzyć 12 unikalnych efektów "Pixel FX". Kolorowe przejścia barw, przenikanie, tęcza lub ogień pozwolą wykazać się jeszcze większą kreatywnością podczas pracy nad materiałami video.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

15 efektów specjalnych

W modelu Vividha Effect nie zabrakło też zestawu tradycyjnych efektów specjalnych, które użytkownicy sprzętu Newell znają z innych lamp dostępnych w ofercie marki. Kombinacje błysków i zmieniających się kolorów pozwolą skorzystać z takich symulacji jak: telewizor, fajerwerki, eksplozja, impreza, radiowóz, paparazzi, burza z piorunami lub uszkodzona żarówka. Każdy z efektów możesz dostosować do swoich potrzeb, zmieniając indywidualne parametry z poziomu panelu kontrolnego lub bezpłatnej aplikacji na smartfony.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Zdalne sterowanie za pomocą smartfona

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect oferuje wygodny w obsłudze panel kontrolny LCD z podświetlanym ekranem, pod którym umieszczono 4 przyciski oraz pokrętło. To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o możliwości sterowania. Urządzenie może być również kontrolowane za pomocą aplikacji na smartfony "LIGHT LINK" (Android/iOS). Pobierzesz ją z Google Play lub App Store całkowicie za darmo.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Dwa sposoby zasilania

Dzięki dwóm różnym sposobom zasilania lampa LED Newell RGB Vividha Effect sprawdzi się zarówno w domu i studiu, jak i podczas filmowych lub fotograficznych podróży do miejsc, gdzie trudno o dostęp do gniazdka elektrycznego. Urządzenie jest bowiem kompatybilne nie tylko z dołączonym do zestawu zasilaczem. W tylnej części obudowy znajdziesz 2 gniazda na akumulatory NP-F. Bezprzewodowe zasilanie to jeszcze większa swoboda pracy i szansa na wykreowanie niezapomnianych scen za pomocą światła, niezależnie od tego, gdzie przyjdzie Ci pracować.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Akumulatory NP-F nie są częścią zestawu. Należy dokupić je osobno.

Zintegrowane wrota

Z lekką aluminiową obudową lampy Newell RGB Vividha Effect zintegrowano solidne metalowe wrota. Ich 4 niezależnie działające skrzydła pozwolą Ci odpowiednio ukierunkować lub skupić strumień światła w wybranej części kadru. Dzięki temu zyskasz jeszcze większą kontrolę nad estetyką swoich ujęć!

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Softbox i grid w zestawie

W zestawie znajdziesz również stelaż softboxa, grid oraz tkaninę dyfuzyjną. Akcesoria zainstalujesz na wrotach za pomocą specjalnych opasek z rzepami. Tkanina dyfuzyjna pomoże skutecznie zmiękczyć światło i rozmyć ostre cienie. To jednak nie koniec możliwości zestawu. Grid (zwany również plastrem miodu) pozwoli dodatkowo ograniczyć kąt emitowanego światła i lepiej je ukierunkować.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Uchwyt widełkowy

Precyzyjne ustawienie lampy zainstalowanej na statywie zapewni solidny uchwyt widełkowi blokowany za pomocą 2 zacisków. Urządzenie pozostanie w zdefiniowanej pozycji, nawet jeśli skorzystasz z dodatkowych modyfikatorów światła. Lampę wyposażono w tradycyjne mocowanie statywu oświetleniowego 16 mm, które uzupełniono o solidną śrubę zaciskową.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Magnetyczny dyfuzor w zestawie

W zestawie z lampą LED Newell RGB Vividha Effect znajdziesz kompatybilny dyfuzor wykonany z lekkiego tworzywa charakteryzującego się optymalnym prześwitem i mleczną barwą. Pozwala on uzyskać równomierne naturalne oświetlenie i znacznie zredukować ilość niepożądanych cieni. Dzięki magnetycznym punktom montażu jego instalacja to kwestia jednej sekundy!

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Wsparcie standardu DMX

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect to urządzenie, które na pewno docenią profesjonaliści pracujący z oświetleniem scenicznym. Na jej obudowie znajdziesz 5-pinowe wejście oraz wyjście DMX. To gwarancja odpowiedniej integracji z pełnowymiarowymi konsolami lub specjalnymi aplikacjami wspierającymi ten standard kontroli światła.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Dobroczynna moc kolorów

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect to nie tylko idealny wybór dla fotografów, scenografów lub filmowców. Dzięki diodom LED RGB urządzenie pozwoli Ci odkryć dobroczynną moc kolorów. Nie od dziś wiadomo, że barwy mogą skutecznie wpływać na nasze samopoczucie lub nastrój. Mogą również pozytywnie wpływać na rozwój komunikacji, koncentracji oraz budowanie bliższych relacji. Ekspozycja na różne barwy może mieć dobroczynny wpływ nie tylko na stan emocjonalny, ale również na nasz organizm. Kolorowe diody LED dobrane w odpowiedniej jasności oraz unikalny tryb Pixel Effect pozwolą przekonać się o tym na własnej skórze. Koloroterapia to rozwiązanie, które może sprawdzić się nie tylko w domu, ale także w: salonach odnowy biologicznej, gabinetach medycyny estetycznej, salonach masażu lub salonach kosmetycznych.

Uwaga: Nie jest to produkt medyczny.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Wygodny transport

Wygodny transport oraz bezpieczne przechowywanie lampy zapewni praktyczna, podróżna walizka zapinana na suwak. Bez trudu pomieści ona lampę razem z dołączonymi do zestawu akcesoriami.

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

40 miesięcy gwarancji

Postaw na jakość i doświadczenie. Newell to marka, która działa na rynku od 2009 roku, specjalizując się w produkcji elektroniki użytkowej. Każdy produkt objęty jest rozszerzoną 40-miesięczną gwarancją. Wybierając lampę LED Newell RGB Vividha Effect zyskujesz pewność, że w razie jakichkolwiek nieprawidłowości związanych z jej działaniem, otrzymasz odpowiednie wsparcie!

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Specyfikacja

 • model: Newell RGB Vividha Effect

 • maks. moc wyjściowa: 60 W

 • CRI: 96 (5500 K)

 • diody LED:

  • 144 x 2700 K
  • 144 x 6500 K
  • 288 x RGB
 • natężenie światła:

  • 2240 lx z odległości 1 m (5500 K)
  • 2200 lx z odległości 1 m (7500 K)
  • 1950 lx z odległości 1 m (10000 K)
  • 7000 lx z odległości 0,5 m (2700 K)
  • 8050 lx z odległości 0,5 m (5500 K)
  • 7750 lx z odległości 0,5 m (7500 K)
  • 6750 lx z odległości 0,5 m (10000 K)
 • regulacja temperatury barwowej: 2700 - 10000 K

 • regulacja jasności: 0 - 100%

 • zakres barw RGB: 0 – 360

 • tryby pracy: CCT, HSI, FX, Pixel

 • liczba efektów FX: 15

 • liczba efektów Pixel: 12

 • zdalne sterowanie: aplikacja mobilna LIGHT LINK (iOS/Android)

 • zasilanie AC: zasilacz (w zestawie)

  • wejście: AC 100-240 V / 2 A maks. / 50/60 Hz
  • wyjście: 15 V / 5 A / 75 W
 • zasilanie DC: 2 akumulatory NP-F (należy dokupić osobno)

 • złącza DMX:

  • DMX IN
  • DMX OUT
 • system mocowania lampy na statywie: 16 mm

 • ekran: LCD

 • materiał: stop aluminium

 • wymiary: 38,5 x 37,5 x 6 cm

 • waga: 1700 g

Zawartość zestawu

 • lampa LED Newell RGB Vividha Effect
 • magnetyczny dyfuzor
 • stelaż umożliwiający montaż tkaniny dyfuzyjnej i plastra miodu
 • tkanina dyfuzyjna
 • grid (plaster miodu)
 • torba transportowa
 • zasilacz

Lampa LED Newell RGB Vividha Effect

Newell
NL4073
63 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.