Battery Pack Newell VG-A6300 do Sony
search
  • Battery Pack Newell VG-A6300 do Sony

Battery Pack Newell VG-A6300 do Sony

309,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Newell VG-A6300 to solidny, w pełni funkcjonalny battery grip do aparatów Sony a6000, a6300, 6400. Urządzenie to umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz wydłuża pracę bez konieczności wymiany akumulatorów w aparacie.

Dodatkowe źródło zasilania

Grip posiada dwie podstawowe funkcje. Jedną z nich jest wydłużenie czasu pracy aparatu fotograficznego, poprzez zapewnienie dodatkowego źródła zasilania. W battery packu można umieścić dodatkowy akumulator NP-FW50. Rozwiązanie takie umożliwia intensywniejszą oraz dłuższą pracę bez obawy o utratę zasilania w najmniej oczekiwanym momencie. 

Poprawiona ergonomia

Drugą istotną funkcją gripa jest poprawa komfortu podczas fotografowania zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym. Specjalnie zaprojektowany kształt oraz wykończenie z wytrzymałego i miłego w dotyku tworzywa gumowego zapewnia wygodny i pewny chwyt, dzięki czemu aparat idealnie leży w dłoni.

Zwiększona funkcjonalność

Grip zapewnia szybki dostęp do podstawowych funkcji aparatu dzięki szeregowi ergonomicznie umieszczonych przycisków i pokręteł. Uchwyt wyposażony został w:

dwustopniowy spust migawki - lekkie naciśnięcie przycisku pozwala na ustawienie ostrości, wciśnięcie do końca wyzwala migawkę analogicznie jak przycisk w samym aparacie (przeniesienie informacji o naciśnięciu spustu odbywa się za pomocą kabla połączeniowego, przypinanego z boku urządzenia)

dodatkowy zaczep do paska

wbudowany port micro USB – umożliwia ładowanie akumulatorów, bez konieczności wyjmowania ich z zasobnika

gwint statywowy 1/4 - mocowanie umożliwiające używanie statywu fotograficznego bez konieczności zdejmowania gripa z aparatu

Pełna kompatybilność z aparatem

Grip Newell to solidny, w pełni funkcjonalny grip do aparatów Sony a6000 i a6300. Współpracuje z akumulatorami Sony NP-FW50, ogniwami Newell oraz zamiennikami innych producentów.

Wysoka jakość

Przemyślana konstrukcja, najwyższej jakości materiały oraz precyzja wykonania sprawiają, że produkt będzie służył przez lata. Dodatkowo wszystkie gripy firmy Newell objęte są dwuletnią gwarancją!

Specyfikacja

wymiary: 13 x 5,7 x 8,8 cm

waga: 154 g (bez akumulatorów)

Kompatybilność

aparaty: Sony a6000 / a6300 / 6400

akumulatory: NP-FW50

Zawartość zestawu

grip

kabelek łączący grip z korpusem

instrukcja

Newell
NL1905
5 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5901891107746
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.