• Nowy
Głowica automatyczna Yongnuo YN360G
search
 • Głowica automatyczna Yongnuo YN360G

Głowica automatyczna Yongnuo YN360G

199,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Yongnuo YN360G to inteligentna, automatyczna głowica, która pokieruje ruchami zamontowanego na niej smartfona, aparatu lub kamery tak, abyś zawsze znajdował się w centrum kadru. Z powodzeniem wykorzystasz ją również do pracy z mikrofonami kierunkowymi i lekkimi lampami LED. Po prostu zainstaluj na niej wybrane urządzenie, a wbudowany czujnik ruchu sprawi, że podąży ono za Twoimi ruchami w obszarze 360°. Zasięg śledzenia działa w zakresie od 0,5, aż do 5 metrów! Jedno ładowanie wystarczy, aby zapewnić sobie aż 22 godziny nieprzerwanej pracy. W zestawie z urządzeniem otrzymasz również regulowany uchwyt na smartfon oraz materiałowy pokrowiec.

Głowica automatyczna Yongnuo YN360G

Główne cechy głowicy automatycznej Yongnuo YN360G

 • czujnik ruchu rozpoznający ludzi
 • ruch w zakresie 360°
 • zasięg śledzenia działający w zakresie od 0,5 do 5 metrów
 • kompatybilna ze smartfonami, aparatami fotograficznymi, kamerami sportowymi, mikrofonami i lampami LED
 • przeznaczona do pracy z urządzeniami ważącymi do 1 kg
 • możliwość instalacji na statywie
 • wyłączanie funkcji śledzenia za pomocą 1 przycisku
 • akumulator o pojemności 4000 mAh zapewniający 22 godziny nieprzerwanej pracy
 • w zestawie z regulowanym uchwytem na smartfon

Nowy poziom jakości vlogów i streamów

Szukasz sposobu na nagrywanie zakulisowych materiałów z Twoich planów filmowych i sesji fotograficznych, ale nie chcesz angażować do pracy kolejnego operatora? A może chcesz urozmaicić swoje vlogi i streamy o więcej ruchu? Sięgnij po głowicę Yongnuo YN360G i zobacz, jak wiele możesz zyskać, dzięki automatyzacji pracy kamery, smartfona lub aparatu, który podąży za Twoimi ruchami nawet wtedy, gdy oddalisz się od obiektywu o 5 metrów!

Głowica automatyczna Yongnuo YN360G z zamocowanym telefonem

Żywiołowe wideokonferencje

Często chodzisz po biurze w trakcie wideokonferencji? A może nie potrafisz ustać w miejscu podczas prowadzenia żywiołowych wykładów? Automatyczna głowica Yongnuo YN360G zapewni Ci pełną swobodę ruchów podczas e-lekcji i zdalnych spotkań biznesowych. Nie musisz ograniczać swojej ekspresji. Czujnik ruchu sprawi, że na zawsze zapomnisz o ograniczeniach towarzyszących statycznym ujęciom ze statywu!

Głowica automatyczna Yongnuo YN360G - Żywiołowe wideokonferencje

Smartfony, aparaty, mikrofony i... lampy

W zestawie z automatyczną głowicą Yongnuo YN360G otrzymujesz regulowany uchwyt na smartfon, ale urządzenie z powodzeniem poradzi sobie również z aparatami i kamerami, których waga nie przekracza 1 kilograma. To jednak nie wszystko. Korzystasz z mikrofonów kierunkowych i chcesz, aby automatycznie zmieniały swoje położenie względem przemieszczającego się źródła dźwięku? A może zależy Ci na tym, aby strumień światła podążał za Tobą, gdy prowadzisz swój program? Głowica Yongnuo YN360G obudzi w Tobie nowe pokłady kreatywności i tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz czujnik ruchu w swojej pracy!

Głowica automatyczna Yongnuo YN360G - mocowanie 1/4

Wbudowany czujnik ruchu

Korzystając z Yongnuo YN360G, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych aplikacji pozwalających rozpoznawać ruch lub sterować głowicą. Niezależnie od tego, czy nagrywasz smartfonem, aparatem lub kamerą albo korzystasz z urządzenia w charakterze ruchomego statywu dla lamp lub mikrofonów - wystarczy go włączyć i po prostu pozwolić mu działać. Nowoczesny czujnik ruchu wykryje Twoją sylwetkę, zapewniając płynne śledzenie i wprowadzając do Twoich filmów atrakcyjne i bardziej dynamiczne ujęcia!

Głowica automatyczna Yongnuo YN360G - Wbudowany czujnik ruchu

Swoboda ruchów w 360°

Nieważne, czy prowadzisz zdalny trening crossfitu, przechadzasz się po ogromnej sali wykładowej lub nagrywasz przepisy kulinarne, kursując od lodówki do piekarnika. Głowica automatyczna Yongnuo YN360G zapewnia Ci pełną swobodę ruchów! Obrotowy moduł, który podąża za Twoimi ruchami, obraca się w obszarze 360°. Dzięki temu masz pewność, że nigdy nie wyjdziesz z kadru, a Twoi widzowie nie przegapią żadnych istotnych scen Twoich filmów lub transmisji.

Głowica automatyczna Yongnuo YN360G - Swoboda ruchów w 360°

Do 5 metrów zasięgu

Wykorzystując głowicę automatyczną Yongnuo YN360G, masz pewność, że zainstalowany na niej smartfon lub aparat podąży za Twoimi ruchami nawet wtedy, gdy oddalisz się od urządzenia na 5 metrów. Zapewnia to wyjątkową swobodę tworzenia, zarówno podczas nagrywania w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Głowica automatyczna Yongnuo YN360G - Do 5 metrów zasięgu

Obsługa jednym przyciskiem

Aby maksymalnie ułatwić Ci pracę z kamerą, aparatem, smartfonem, lampą lub mikrofonem, głowicę Yongnuo YN360G wyposażono tylko w jeden przycisk. Po co miałoby ich być więcej, jeśli kamera automatycznie podąża za Twoimi ruchami? Twój cyfrowy operator sam potrafi o siebie zadbać, gdy Ty musisz skupić się na roli prowadzącego program! Oprócz funkcji włączania i wyłączania urządzenia, przycisk wykorzystasz tylko wtedy, gdy będzie Ci zależało na szybkim przełączeniu w tryb statyczny. Głowica przestanie wówczas podążać za Twoimi ruchami. Kolejne naciśnięcie przycisku ponownie aktywuje czujnik.

Głowica automatyczna Yongnuo YN360G - Obsługa jednym przyciskiem

22 godziny pracy na jednym ładowaniu

Planujesz streamingowy maraton dla Twoich widzów oglądających Cię na Twitchu, TikToku lub YouTube? Chcesz nagrać długi wykład lub cały cykl webinarów jednego dnia? A może wybierasz się w ekscytującą podróż i chcesz, aby Twój cyfrowy operator był zawsze gotowy do pracy? Z głowicą automatyczną Yongnuo YN360G możesz zapomnieć o ładowarce nawet na 22 godziny! Wszystko dzięki wbudowanemu akumulatorowi o pojemności aż 4000 mAh. A gdyby nagle zabrakło Ci mocy, gniazdo USB-C pozwoli bez trudu skorzystać z powerbanku lub ładowarki, którą na co dzień wykorzystujesz do ładowania smartfona.

Głowica automatyczna Yongnuo YN360G - 22 godziny pracy na jednym ładowaniu

Specyfikacja

 • model: Yongnuo YN360G
 • zasilanie: USB-C (5 V / 1 A)
 • udźwig: do 1 kg
 • zasięg śledzenia: 0,5 m - 5 m
 • wbudowany akumulator o pojemności 4000 mAh
 • czas pracy na jednym ładowaniu: do 22 h
 • wymiary: ø 10,7 x 9 cm
 • waga: 300 g (bez akcesoriów)

Zawartość zestawu

 • głowica automatyczna YN360G
 • uchwyt na smartfona
 • kabel USB - USB-C do ładowania
 • pokrowiec na głowicę
Yongnuo
YN2759
4 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.