MARUMI DHG Filtr fotograficzny Lens Protect 67mm
search
  • MARUMI DHG Filtr fotograficzny Lens Protect 67mm
  • MARUMI DHG Filtr fotograficzny Lens Protect 67mm

MARUMI DHG Filtr fotograficzny Lens Protect 67mm

79,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 

Filtr ochronny Marumi DHG

Popularna seria filtrów do ochrony obiektywu.

Niezwykle popularna seria Marumi DHG dedykowana do cyfrowego obrazowania. Zapewnia doskonały balans kolorów uzyskany poprzez wielopowłokową konstrukcję gwarantującą bezkompromisowo wysoką transmisję światła z współczynnikiem odbicia poniżej 0,5% (transmisja 99,5%).

 

 

Oprawa typu Slim

Filtr oprawiony jest w cienki pierścień typu slim/wide, dzięki czemu zdjęcia wykonane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Matowe wykończenie oprawki dodatkowo zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików, a jej radełkowanie ułatwia nakręcanie / odkręcanie filtra. Filtr jest zakończony gwintem pozwalającym na zamontowanie na nim kolejnego filtra oraz łatwe i pewne mocowanie dekla ochronnego.

Alternate text

 

 

Szkło

Tylko profesjonalne filtry posiadają wyczerniony brzeg szkła. Specjalna czarna farba naniesiona na szkło w miejscu jego odcięcia od tafli, gwarantuje skuteczną niwelację flar i refleksów które mogą się pojawiać w trakcie fotografowania w słoneczne dni lub w miejscach z silnymi bocznymi światłami.

I'm an image

 

 

Precyzja i doświadczenie

Marumi Made in Japan

Marumi to japońska firma z ponad 60-letnią tradycją, której produkty powstają w Nagano, w zagłębiu przemysłu wysokich technologii. Japońska precyzja to gwarancja najwyższej jakości wykonania. 

Alternate text

 

 

Technologie stosowane w filtrach Marumi

Alternate text
MARUMI
MProtect67 DHG
42 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
4957638059114
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.