MARUMI DHG Filtr fotograficzny Lens Protect 55mm
search
  • MARUMI DHG Filtr fotograficzny Lens Protect 55mm
  • MARUMI DHG Filtr fotograficzny Lens Protect 55mm

MARUMI DHG Filtr fotograficzny Lens Protect 55mm

79,90 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 

Filtr Protect Marumi Super DHG

Profesjonalna seria filtrów dla wymagających użytkowników.

 

Seria Marumi Super DHG Lens Protect to dedykowane do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, filtry niwelujące refleksy świetlne. Zapewniają doskonały balans kolorów. Ich wielopowłokowa konstrukcja gwarantuje wysoką transmisję światła (99,5%) z maksymalną stratą do 0,5%.
Profesjonalne filtry z serii Super DHG Protect charakteryzują się wysoką przepuszczalnością światła z doskonałą ochroną przedniej soczewki obiektywu.

Powłoki ochronne

Marumi Super DHG to wysokiej jakości seria którą cechuje zastosowanie powłok oleo i hydrofobowych. To one sprawiają, że powierzchnia filtra jest zaimpregnowana na tłuste odciski palców, a woda nagromadzona na jego powierzchni nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople. Dzięki temu filtry tej linii zachowując swą wysoką jakość i trwałą ochronę są niezwykle łatwe w utrzymaniu w nienagannej czystości, czyszczenie powierzchni szkła jest proste i skuteczne, zabrudzenia nie ciągną się pod papierkiem, łatwo odłączają się od szkła .

Marumi

Oprawa typu Slim

Filtr oprawiony jest w cienki pierścień typu slim/wide, dzięki czemu zdjęcia wykonane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Matowe wykończenie oprawki dodatkowo zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików, a jej radełkowanie ułatwia nakręcanie / odkręcanie filtra. Filtr jest zakończony gwintem pozwalającym na zamontowanie na nim kolejnego filtra oraz łatwe i pewne mocowanie dekla ochronnego.

Alternate text

Szkło

Tylko profesjonalne filtry posiadają wyczerniony brzeg szkła. Specjalna czarna farba naniesiona na szkło w miejscu jego odcięcia od tafli, gwarantuje skuteczną niwelację flar i refleksów które mogą się pojawiać w trakcie fotografowania w słoneczne dni lub w miejscach z silnymi bocznymi światłami.

Precyzja i doświadczenie

Marumi Made in Japan

Marumi to japońska firma z ponad 60-letnią tradycją, której produkty powstają w Nagano, w zagłębiu przemysłu wysokich technologii. Japońska precyzja to gwarancja najwyższej jakości wykonania. 

Marumi

Technologie stosowane w filtrach Marumi

Marumi
MARUMI
MProtect55 SUPER DHG
19 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
4957638066082
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.