Filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in
search
 • Filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in

Filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in

999,00 zł
Brutto

Filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in zapewni Ci wyjątkowy komfort pracy i ogromne możliwości kreacji obrazu. Stworzono go z myślą o unikalnym uchwycie filtrowym H&Y K-series. 

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in zapewni Ci wyjątkowy komfort pracy i ogromne możliwości kreacji obrazu. Stworzono go z myślą o unikalnym uchwycie filtrowym H&Y K-series. Dzięki systemowi montażu z gniazdem „drop-in potrzebujesz zaledwie kilku sekund, aby przygotować aparat do pracy. Filtr pozwoli zyskać kontrolę nad niechcianymi odblaskami światła jak również redukcję ekspozycji o 6 stopni przesłony. Odkryj w sobie nowe pokłady kreatywności i zobacz, jak Twoje zdjęcia wkraczają na zupełnie nowy poziom.

Główne cechy zestawu

 • filtr polaryzacyjny + szary (ND64)
 • kompatybilny z uchwytem filtrowym H&Y K-series
 • 64-krotny współczynnik przyciemnienia obrazu
 • redukcja ekspozycji o 6 stopni przesłony
 • ergonomiczne pokrętło umożliwiające wygodną regulację poziomu polaryzacji
 • szczelna konstrukcja eliminująca prześwity światła
 • wykonany z lekkiego i trwałego stopu aluminium pokrytego anodową powłoką
 • etui ochronne w zestawie

Filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in

Wygodna instalacja filtrów "drop-in"

Filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in umieścisz w innowacyjnym uchwycie H&Y K-series w ciągu jednej sekundy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości aluminium jest on lekki i bardzo wytrzymały. Nie zabrakło też ergonomicznego pokrętła, które zapewnia wygodną kontrolę efektu polaryzacji nawet wtedy, gdy do uchwytu przytwierdzonych jest kilka magnetycznych ramek H&Y K-series. Łącząc różne typy filtrów połączonych z uchwytem, zyskujesz ogrom możliwości kreacji obrazu w słoneczne dni!

Uchwyt filtrowy H&Y K-series nie jest częścią zestawu i należy dokupić go osobno.

Koniec z niechcianymi odblaskami!

Często fotografujesz w miejscach, gdzie szklane szyby lub tafla wody odbijają światło, psując Twoją wizję udanych zdjęć? A może szukasz sposobu na podniesienie kontrastu w fotografii krajobrazowej? Sięgnij po filtr kołowy szary H&Y K-series ND64 oraz polaryzacyjny CPL HD MRC Drop-in - 95 mm i jednym ruchem palca dostosuj kąt położenia szkieł względem siebie. Wygodnie reguluj efekt polaryzacji, zyskując jeszcze większą kontrolę nad światłem odbijającym się na Twoich zdjęciach!

Filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in

Nowa jakość fotografii plenerowej

Nadmierne oświetlenie podczas wykonywania zdjęć w plenerze to powszechny problem wielu fotografów. Z pomocą przychodzą filtry szare, które ograniczają ilość światła docierającego do obiektywu, bez ingerencji w kolory. Zachowując stałą wartość ISO i przysłony możemy wówczas wydłużyć czas ekspozycji. Korzystając z filtra kołowego szarego H&Y K-series ND64 osiągniesz niesamowity efekt delikatnego rozmycia takich elementów krajobrazów jak woda, chmury lub błyski piorunów. Z jego pomocą na nowo odkryjesz magię fotografii plenerowej! Podczas pracy z filtrami K-series ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność. Dołącz do rodziny H&Y i zobacz, jak wiele możesz zyskać, rozszerzając zestaw swoich narzędzi o filtry szare.

Profesjonalne portrety z rozmytym tłem

Rozmyte tło, które osiągamy przy małej głębi ostrości to efekt, który bardzo często chcemy uzyskać podczas robienia zdjęć portretowych. Wykonywanie takich fotografii w słoneczne dni bywa jednak trudne i tu z pomocą przychodzi filtr szary z 64-krotnym współczynnikiem przyciemnienia obrazu. Redukcja przesłony o 6 stopni pozwala otworzyć ją szerzej, zapewniając przyjemne dla oka rozmycie tła. Baw się, eksperymentuj i rób jeszcze lepsze zdjęcia! Z filtrami H&Y K-series odkryjesz w sobie nieskończone pokłady kreatywności, a Twoje fotografie wkroczą na zupełnie nowy poziom jakości.

Wysoka jakość wykonania

Obudowę filtra wykonano z wysokiej jakości aluminium lotniczego. Zapewnia ono niezwykłą lekkość i dużą wytrzymałość. Obudowę pokryto również czarną matową anodową powłoką, która nie tylko świetnie wygląda, ale także chroni mocne szkło German Schott B270® przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystane materiały zapewnią długą żywotność i sprawią, że przez kolejne lata, Twoim jedynym zmartwieniem będzie chęć nieustannego rozszerzania kolekcji akcesoriów od H&Y kompatybilnych z linią produktów K-series.

Filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in

Poznaj rodzinę filtrów i akcesoriów od H&Y

Mocowanie filtrów na obiektywach nigdy nie było prostsze. A to dopiero początek rewolucji. Poznaj rodzinę unikalnych akcesoriów fotograficznych H&Y, które sprawią, że Twoje środowisko pracy stanie się bardziej ergonomiczne, a zdjęcia i filmy wejdą na nowy poziom. Odkryj filtry wykonane z najtwardszego szkła Corning Gorilla Glass III, magnetyczny montaż K-series, a także unikalne uchwyty z serii Revoring, które raz na zawsze pomogą zapomnieć o standardowych pierścieniach redukcyjnych. Poznaj unikalny ekosystem H&Y i przekonaj się, czym może być prawdziwa wygoda pracy z aparatem!

Kompatybilność

 • uchwyt filtrowy H&Y K-series

Specyfikacja

 • model: filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in

 • przeznaczenie: uchwyt filtrowy H&Y K-series

 • materiały: aluminium lotnicze, powłoka anodowa

 • zastosowana powłoka: dwustronna powłoka próżniowa

 • szkło: German Schott B270®

 • typ filtra:

  • szary (ND-neutral density)
  • polaryzacyjny (CPL)
 • gęstość optyczna: od ND64

 • redukcja ekspozycji: 6 stopni przesłony

 • wymiary: 15,5 x 15,5 x 2 cm

 • waga: 100 g

Zawartość zestawu

 • filtr polaryzacyjny kołowy szary ND64 K-series H&Y CPL HD MRC - 95 mm Drop in
 • etui ochronne
H&Y
HF2768
4 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.