• -5%
Battery Pack Newell BG-E21 do Canon
search
  • Battery Pack Newell BG-E21 do Canon

Battery Pack Newell BG-E21 do Canon

499,00 zł
474,05 zł Zniżka 5%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 474,05 zł

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Newell BG-E21 to solidny, w pełni funkcjonalny grip/battery pack do Canon EOS 6D II. Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie. Metalowa  konstrukcja połączona jest z wysokiej jakości tworzywami. Grip Newell to produkt, który będzie służył przez lata.

Grip posiada pełną funkcjonalność oryginalnego gripa Canon BG-E21. Wyposażony jest w dwupozycyjny spust migawki, włącznik, kółko nastawcze, oraz komplet przycisków funkcyjnych. Lekkie naciśnięcie przycisku spustu migawki pozwala na ustawienie ostrości, wciśnięcie do końca wyzwala migawkę - dokładnie tak jak w samym aparacie.

Aparat może być zasilany do wyboru z jednego lub dwóch akumulatorów typu LP-E6/LP-E6N. Stosując dwa akumulatory, można łączyć ogniwa różnych producentów i o rożnych pojemnościach. Aparat będzie wówczas pobierać prąd najpierw z jednego, a następnie drugiego akumulatora.

Kształt i konstrukcja urządzenia zostały tak dobrane, aby zapewnić jak największy komfort w czasie fotografowania zarówno w układzie poziomym jak i pionowym. Uchwyt pokryty jest wytrzymałym i miłym w dotyku tworzywem gumowym, co zapewnia wygodny i bardzo pewny chwyt. W jego spodniej części znajduje się również gwint do mocowania aparatu na statywie oraz mocowanie do paska.

Grip umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz pozwala zwiększyć liczbę zdjęć możliwych do zrobienia poprzez wykorzystanie kompletu akumulatorów.

 

Specyfikacja

  • kompatybilność: Canon EOS 6D II
  • zasilanie: 1 lub 2szt LP-E6
  • waga: 251g (z jednym koszykiem)

Zawartość zestawu

  • grip
  • koszyczek na akumulatory
  • zaślepka styków
Newell
NL0250
9 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.