• -5%
Battery Pack Newell VG-C1EM do Sony
search
  • Battery Pack Newell VG-C1EM do Sony

Battery Pack Newell VG-C1EM do Sony

349,00 zł
331,55 zł Zniżka 5%
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Newell VG-C1EM to solidny, w pełni funkcjonalny grip/battery pack do Sony A7, A7S oraz A7R. Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie. Metalowa konstrukcja połączona jest z wysokiej jakości tworzywami. Grip Newell to produkt, który będzie służył przez lata.

Grip posiada pełną funkcjonalność oryginalnego gripa Sony VG-C1EM. Wyposażony jest w dwupozycyjny spust migawki, włącznik, kółka nastawcze, oraz komplet przycisków funkcyjnych. Lekkie naciśnięcie przycisku spustu migawki pozwala na ustawienie ostrości, wciśnięcie do końca wyzwala migawkę - dokładnie tak jak analogiczny przycisk w samym aparacie.

Kształt i konstrukcja urządzenia zostały tak dobrane, aby zapewnić jak największy komfort w czasie fotografowania zarówno w układzie poziomym jak i pionowym. Uchwyt pokryty jest wytrzymałym i miłym w dotyku tworzywem gumowym, co zapewnia wygodny i bardzo pewny chwyt. W jego spodniej części znajduje się również gwint do mocowania aparatu na statywie oraz mocowanie do paska.

Grip umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz pozwala zwiększyć liczbę zdjęć możliwych do zrobienia jednym kompletem baterii. Wyposażony jest w dodatkowy zaczep dla paska.

SPECYFIKACJA:

  • Kompatybilność: Sony A7, A7S, A7R
  • Zasilanie: 2 szt. NP-FW50
Newell
NL0875
8 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.