Akumulator Newell zamiennik MY-JML310SL do JBL Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015
search
 • Akumulator Newell zamiennik MY-JML310SL do JBL Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015

Akumulator Newell zamiennik MY-JML310SL do JBL Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015

99,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Newell MY-JML310SL to zamiennik akumulatora, jaki znajdziesz w przenośnych głośnikach JBL – Charge 2, 2 Plus, 2+ oraz Charge 3 2015. Jego pojemność wynosi 6000 mAh, co po każdym ładowaniu urządzenia zapewni Ci wiele godzin z ulubioną muzyką. Do wymiany akumulatora będziesz potrzebować jedynie śrubokręta i poradnika, który na pewno znajdziesz na YouTube. Ogniwo oferuje wysoki poziom wydajności. W trosce o bezpieczeństwo użytkowania producent zadbał także o szereg zabezpieczeń.

Akumulator Newell zamiennik MY-JML310SL do Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015

Główne cechy produktu

 • zamiennika akumulatora MY-JML310SL uznanej marki Newell
 • kompatybilny z głośnikami JBL Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015
 • duża pojemność wynosząca 6000 mAh (22,20 Wh)
 • długa żywotność
 • wysoka wydajność i stabilność
 • duża liczba cykli ładowania i rozładowania
 • jakość potwierdzona wieloletnim doświadczeniem marki Newell
 • 40 miesięcy gwarancji
Przed zakupem zamiennika akumulatora upewnij się, który głośnik z serii Charge oraz typ akumulatora posiadasz!

Wybierz właściwy model

Chcesz mieć 100% pewność, że akumulator będzie pasował? Przed złożeniem zamówienia sprawdź jaki akumulator posiada Twój głośnik JBL i dobierz odpowiedni z naszej oferty. Producent w niektórych modelach stosował dwa różne akumulatory. Zależy to od serii i okresu produkcji. Zanim dokonasz wyboru, najlepiej upewnij się, jak w kolejności względem białego przewodu względem wtyczki układają się kable czarny i czerwony. Spójrz na grafikę poniżej. Ułóż wtyczkę swojego akumulatora w ten sam sposób, porównaj i wybierz właściwy zamiennik.

Akumulator Newell zamiennik MY-JML310SL do Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015

Nowe życie Twojego przenośnego głośnika

Dzięki głośnikom Bluetooth wszyscy zapomnieliśmy o przenośnych odtwarzaczach muzyki zasilanych niezliczoną ilości baterii. Gdy urządzenie się rozładuje, po prostu podłączamy je do odpowiedniego portu USB i czekamy na uzupełnienie mocy. Z czasem akumulatory wbudowane w głośnikach zaczynają jednak działać krócej. Na szczęście nie musisz wymieniać swojego ulubionego głośnika, aby zaczął działać jak nowy. Wszystko, czego potrzebujesz to zamiennik akumulatora. Cała operacja nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy śrubokręt i odpowiedni poradnik uruchomiony na YouTube. Po co wydawać pieniądze i generować elektrośmieci, jeśli głośnik może działać jeszcze przez wiele lat?!

Akumulator Newell zamiennik MY-JML310SL do Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015

Duża wydajność

Wyjazd pod namiot? Plenerowa impreza w gronie przyjaciół? Długi weekend na działce? A może piknik w parku? Nieważne gdzie towarzyszy Ci Twój głośnik JBL z serii Charge, z zamiennikiem akumulatora MY-JML310SL ulubiona muzyka będzie zawsze na wyciągnięcie ręki (albo smartfona). Prezentowane ogniwo oferuje 6000 mAh pojemności, która zapewni długi czas pracy urządzenia. Szykuj ulubione playlisty! Z nowym akumulatorem czas słuchania muzyki znów będzie długi jak kiedyś!

Perfekcyjne dopasowanie

Akumulatory Newell charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania. Zamiennik MY-JML310SL idealnie pasuje do głośników Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015. Perfekcyjne odwzorowanie kształtu oryginalnego ogniwa zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i bezproblemową instalację.

Akumulator Newell zamiennik MY-JML310SL do Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015

40 miesięcy gwarancji

Newell to setki tysięcy zadowolonych klientów z całego świata, którzy lat cieszą się wysokiej jakości zamiennikami akumulatorów wykorzystywanych w przeróżnych urządzeniach. To właśnie w trosce o nich gwarancja serwisowa na wszystkie produkty marki została wydłużona aż do 40 miesięcy. Wybierając akumulator Newell zyskujesz pewność, że przez co najmniej 3 lata będzie służyć Ci podczas słuchania muzyki z ulubionego głośnika.

Wymiana akumulatora - dobre praktyki

 1. Aby zdjąć zewnętrzną osłonę głośnika, podważ ją plastikową lub drewnianą szpatułką, uważając, by nie porysować obudowy. Podczas wymiany akumulatora potrzebny będzie również wkrętak. Za jego pomocą rozkręcisz urządzenie.
 2. W wielu modelach głośników dotarcie do akumulatora wymaga odkręcenia dużej ilości śrubek. Jeśli demontaż jakiejś części sprawia Ci problemy, nie używaj siły! Najpierw upewnij się, że wszystkie mocowania zostały prawidłowo odkręcone lub zdjęte.
 3. Jeśli czujesz opór podczas wyjmowania starego akumulatora z głośnika, postępuj ostrożnie! Nie szarp ogniwa i nie używaj nadmiernej siły. Pamiętaj, że spuchnięty lub uszkodzony akumulator może być realnym zagrożeniem dla Ciebie lub środowiska.
 4. Jeśli posiadasz model głośnika, w którym po rozkręceniu masz łatwy dostęp do tylnej ścianki komory akumulatora, warto użyć dwustronnej taśmy klejącej. Jedną stronę taśmy przyklej do ścianki głośnika, drugą przymocuj nowy akumulator.
 5. Zwróć uwagę na polaryzację akumulatora. Zanim wyjmiesz stare ogniwo, przyjrzyj się, w jaki sposób zostało podłączone. Pamięć bywa zawodna, więc na wszelki wypadek, warto zrobić zdjęcie! Sprawdź, jak w kolejności układają się przewody o różnych kolorach, a następnie w ten sam sposób podłącz nowy akumulator.

Akumulator Newell zamiennik MY-JML310SL do Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015

Specyfikacja

 • model: Newell MY-JML310SL
 • zastępuje model akumulatora JBL: GSP1029102R
 • kolor: niebieski
 • technologia: Li-ion
 • pojemność: 6000 mAh (22,20 Wh)
 • napięcie: 3,7 V
 • gwarancja: 40 miesięcy
 • wymiary: 91 x 30 x 19 mm
 • waga: 90 g

Kompatybilność:

 • przenośny głośnik Bluetooth JBL Charge 2
 • przenośny głośnik Bluetooth JBL Charge 2 Plus
 • przenośny głośnik Bluetooth JBL Charge 2+
 • przenośny głośnik Bluetooth JBL Charge 3 2015
 • przenośny głośnik Bluetooth JBL Charge 3 2015 Version

Zawartość zestawu

 • akumulator Newell zamiennik MY-JML310SL do Charge 2, 2 Plus, 2+, Charge 3 2015
Newell
NL3177
99 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907489646550
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.