• Nowy
Akumulator Newell zamiennik SUN-INTE-103, 2INR19/66-2 do JBL Xtreme 2
search
 • Akumulator Newell zamiennik SUN-INTE-103, 2INR19/66-2 do JBL Xtreme 2

Akumulator Newell zamiennik SUN-INTE-103, 2INR19/66-2 do JBL Xtreme 2

189,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Newell SUN-INTE-103, 2INR19/66-2 to zamiennik akumulatora, jaki znajdziesz w przenośnym głośniku JBL Xtreme 2. Jego pojemność wynosi 5200 mAh, co po każdym ładowaniu urządzenia zapewni Ci wiele godzin z ulubioną muzyką. Do wymiany akumulatora będziesz potrzebować jedynie śrubokręta i poradnika, który na pewno znajdziesz na YouTube. Ogniwo oferuje wysoki poziom wydajności. W trosce o bezpieczeństwo użytkowania producent zadbał także o szereg zabezpieczeń.

Główne cechy produktu

 • zamiennika akumulatorów SUN-INTE-103, 2INR19/66-2 uznanej marki Newell
 • kompatybilny z głośnikiem JBL Xtreme 2
 • duża pojemność wynosząca 5200 mAh (38,48 Wh)
 • długa żywotność
 • wysoka wydajność i stabilność
 • duża liczba cykli ładowania i rozładowania
 • jakość potwierdzona wieloletnim doświadczeniem marki Newell
 • 40 miesięcy gwarancji

Akumulator Newell zamiennik SUN-INTE-103, 2INR1966-2 do JBL Xtreme 2

Nowe życie Twojego przenośnego głośnika

Dzięki głośnikom Bluetooth wszyscy zapomnieliśmy o przenośnych odtwarzaczach muzyki zasilanych niezliczoną ilości baterii. Gdy urządzenie się rozładuje, po prostu podłączamy je do odpowiedniego portu USB i czekamy na uzupełnienie mocy. Z czasem akumulatory wbudowane w głośnikach zaczynają jednak działać krócej. Na szczęście nie musisz wymieniać swojego ulubionego głośnika, aby zaczął działać jak nowy. Wszystko, czego potrzebujesz to zamiennik akumulatora. Cała operacja nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy śrubokręt i odpowiedni poradnik uruchomiony na YouTube. Po co wydawać pieniądze i generować elektrośmieci, jeśli głośnik może działać jeszcze przez wiele lat?!

Idealne dopasowanie

Akumulatory Newell charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania. Zamiennik SUN-INTE-103, 2INR19/66-2 idealnie pasuje do głośników Xtreme 2 od firmy JBL. Perfekcyjne odwzorowanie kształtu oryginalnego ogniwa zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i bezproblemową instalację.

Akumulator Newell zamiennik MY-JMX100SL do Xtreme

Wydajny zamiennik akumulatora

Wyjazd pod namiot? Plenerowa impreza w gronie przyjaciół? Długi weekend na działce? A może piknik w parku? Nieważne gdzie towarzyszy Ci Twój głośnik JBL Xtreme, z zamiennikiem akumulatora SUN-INTE-103, 2INR19/66-2 ulubiona muzyka będzie zawsze na wyciągnięcie ręki (albo smartfona). Prezentowane ogniwo oferuje 5200 mAh pojemności, która zapewni długi czas pracy urządzenia. Szykuj ulubione playlisty! Z nowym akumulatorem czas słuchania muzyki znów będzie długi jak kiedyś!

40 miesięcy gwarancji

Newell to setki tysięcy zadowolonych klientów z całego świata, którzy lat cieszą się wysokiej jakości zamiennikami akumulatorów wykorzystywanych w przeróżnych urządzeniach. To właśnie w trosce o nich gwarancja serwisowa na wszystkie produkty marki została wydłużona aż do 40 miesięcy. Wybierając akumulator Newell zyskujesz pewność, że przez co najmniej 3 lata będzie służyć Ci podczas słuchania muzyki z ulubionego głośnika.

Akumulator Newell zamiennik SUN-INTE-103, 2INR1966-2 do JBL Xtreme 2

Wymiana akumulatora - dobre praktyki

 1. Aby zdjąć zewnętrzną osłonę głośnika, podważ ją plastikową lub drewnianą szpatułką, uważając, by nie porysować obudowy. Podczas wymiany akumulatora potrzebny będzie również wkrętak. Za jego pomocą rozkręcisz urządzenie.
 2. W wielu modelach głośników dotarcie do akumulatora wymaga odkręcenia dużej ilości śrubek. Jeśli demontaż jakiejś części sprawia Ci problemy, nie używaj siły! Najpierw upewnij się, że wszystkie mocowania zostały prawidłowo odkręcone lub zdjęte.
 3. Jeśli czujesz opór podczas wyjmowania starego akumulatora z głośnika, postępuj ostrożnie! Nie szarp ogniwa i nie używaj nadmiernej siły. Pamiętaj, że spuchnięty lub uszkodzony akumulator może być realnym zagrożeniem dla Ciebie lub środowiska.
 4. Jeśli posiadasz model głośnika, w którym po rozkręceniu masz łatwy dostęp do tylnej ścianki komory akumulatora, warto użyć dwustronnej taśmy klejącej. Jedną stronę taśmy przyklej do ścianki głośnika, drugą przymocuj nowy akumulator.
 5. Zwróć uwagę na polaryzację akumulatora. Zanim wyjmiesz stare ogniwo, przyjrzyj się, w jaki sposób zostało podłączone. Pamięć bywa zawodna, więc na wszelki wypadek, warto zrobić zdjęcie! Sprawdź, jak w kolejności układają się przewody o różnych kolorach, a następnie w ten sam sposób podłącz nowy akumulator.

Akumulator Newell zamiennik MY-JMX100SL do Xtreme

Specyfikacja

 • model: Newell SUN-INTE-103, 2INR19/66-2
 • kolor: niebieski
 • technologia: Li-ion
 • pojemność: 5200 mAh (38,48 Wh)
 • napięcie: 7,4 V
 • gwarancja: 40 miesięcy
 • wymiary: 133 x 20 x 38 mm
 • waga: 195 g

Kompatybilność:

 • przenośny głośnik Bluetooth JBL Xtreme (2 generacja)

Zawartość zestawu

 • Akumulator Newell zamiennik SUN-INTE-103, 2INR19/66-2 do JBL Xtreme 2
Newell
NL3929
25 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.