Zestaw magnetycznych aluminiowych dekielków do uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm
search
 • Zestaw magnetycznych aluminiowych dekielków do uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm

Zestaw magnetycznych aluminiowych dekielków do uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm

129,00 zł
Brutto

Zestaw magnetycznych aluminiowych dekielków do uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm pozwoli jeszcze lepiej zabezpieczyć innowacyjny adapter i ochronić filtr o średnicy 52 mm, który w nim zainstalujesz. Ich instalacja jest bajecznie prosta! Przedni dekielek w ciągu sekundy "przykleisz" do uchwytu, a tylny wkręcisz jednym prostym ruchem korzystając z innowacyjnego systemu montażu Revoring. Miękka aksamitna wyściółka wykorzystana od wewnętrznej strony sprawi, że Twoje filtry poczują się jak w fotograficznym SPA.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw magnetycznych aluminiowych dekielków do uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm pozwoli jeszcze lepiej zabezpieczyć innowacyjny adapter i ochronić filtr o średnicy 52 mm, który w nim zainstalujesz. Ich instalacja jest bajecznie prosta! Przedni dekielek w ciągu sekundy "przykleisz" do uchwytu, a tylny wkręcisz jednym prostym ruchem korzystając z innowacyjnego systemu montażu Revoring. Ochronę filtra zwiększy miękka aksamitna wyściółka wykorzystana od wewnętrznej strony magnetycznego dekielka. Zadbaj o swój sprzęt i poznaj magię rewolucyjnych akcesoriów H&Y, które pozwolą Ci stworzyć niezawodny ekosystem pracy z różnymi obiektywami.

Zestaw magnetycznych aluminiowych dekielków do uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm

Główne cechy produktu

 • dekielki na przód i tył uchwytu filtrowego H&Y Revoring - 37-49 mm
 • idealne połączenie z różnymi wariantami H&Y Revoring (również Black Mist 1/2, ND, VND, CPL)
 • kompatybilne z uchwytem przeznaczonym do filtrów o średnicy 52 mm oraz obiektywami o średnicy przedniego gwintu 37-49 mm
 • skuteczna ochrona filtra przed uszkodzeniami mechanicznymi i trudnymi warunkami atmosferycznymi
 • wykonane z trwałego i lekkiego aluminium
 • precyzyjne maszynowe wykończenie za pomocą obróbki CNC
 • miękka aksamitna wyściółka od wewnętrznej strony, chroniąca filtr przed zarysowaniami
 • czarne matowe wykończenie z anodową powłoką

Jeszcze lepsza ochrona filtrów

Bardzo często, gdy "tylko na chwilę" wrzucasz do torby lub kieszeni niezabezpieczone filtry, pojawiają się na nich nowe rysy. Drobne uszkodzenia mogą pojawić się również podczas pracy w trudnych warunkach pogodowych. Istnieje jednak sposób na to, aby w ciągu kilku sekund zabezpieczyć filtry. Wystarczy, że sięgniesz po uchwyt filtrowy H&Y Revoring - 37-49 mm i dwa wyjątkowe aluminiowe dekielki dostępne w prezentowanym zestawie. Jeden z nich wyposażono w mocny magnes, a drugi jest kompatybilny z adaptacyjnym pierścieniem, który na co dzień dopasowuje się do obiektywów o zróżnicowanej średnicy. Dzięki precyzyjnej konstrukcji dekielków ich instalacja potrwa zaledwie kilka sekund! Ta technologia da Ci pewność, że Twój filtr i obiektyw bezpiecznie przetrwają burzę piaskową, podróż w plecaku lub potężną ulewę.

Uchwyt filtrowy H&Y Revoring nie jest częścią zestawu i należy zakupić go osobno.

Zestaw magnetycznych aluminiowych dekielków do uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm

Czym jest uchwyt filtrowy Revoring?

Revoring to najbardziej zaawansowany pierścień redukcyjny, jaki kiedykolwiek stworzono. Przemyślana technologia "variable blade" sprawia, że każdy posiadacz lustrzanki lub bezlusterkowca może bez trudu zainstalować ten sam filtr na różnych obiektywach, bez konieczności sięgania po dodatkowe adaptery. Każdy, kto po raz pierwszy ma do czynienia z unikalnym standardem montażu od H&Y zadaje sobie jedno fundamentalne pytanie: "Dlaczego nikt nie wymyślił tego wcześniej?!".

Zestaw magnetycznych aluminiowych dekielków do uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm

Poznaj rodzinę filtrów, uchwytów i akcesoriów od H&Y

Chcesz, aby praca z filtrami i rewolucyjnym adapterem od H&Y była jeszcze wygodniejsza? Poznaj inne produkty z rodziny Revoring! Zestaw z wbudowanym filtrem szarym ND3-1000 oraz polaryzacyjnym CPL otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości fotografowania. Mocowanie filtrów na obiektywach nigdy nie było prostsze. A to dopiero początek rewolucji. Produkty H&Y sprawią, że Twoje środowisko pracy stanie się bardziej ergonomiczne, a wykonywanie zdjęć i filmów będzie jeszcze łatwiejsze. Odkryj filtry wykonane z najtwardszego szkła Corning Gorilla Glass III, magnetyczny uchwyt montażowy K-series, a także innowacyjne ramki. Wybierz unikalny ekosystem H&Y i przekonaj się, czym może być prawdziwa wygoda pracy z aparatem!

Kompatybilność

 • uchwyt filtrowy Revoring H&Y - 37-49 mm

Specyfikacja

 • model: zestaw magnetycznych aluminiowych dekielków do uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm
 • kolor: czarny mat
 • materiały: aluminium, powłoka anodowa
 • wymiary: Ø 9,5 cm

Zawartość zestawu

 • dekielek na przód uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm
 • dekielek na tył uchwytu filtrowego Revoring H&Y - 37-49 mm
H&Y
HF3083
4 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.