Uchwyt filtrowy H&Y K-series
search
 • Uchwyt filtrowy H&Y K-series

Uchwyt filtrowy H&Y K-series

629,00 zł

Uchwyt filtrowy H&Y K-series umożliwia szybki i bezpieczny montaż filtrów prostokątnych na obiektywach o średnicach: 67 mm, 72 mm, 77 mm oraz 82 mm. Wyposażono go również w specjalne gniazdo na dodatkowy filtr, wspierający standard "drop-in".

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Uchwyt filtrowy H&Y K-series umożliwia szybki i bezpieczny montaż filtrów prostokątnych na obiektywach o średnicach: 67 mm, 72 mm, 77 mm oraz 82 mm. Wyposażono go również w specjalne gniazdo na dodatkowy filtr, wspierający standard "drop-in". System mocowania bazujący na mocnych magnesach to prawdziwa rewolucja w świecie filmu i fotografii. W zależności od potrzeb, filtry można łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach. Dopracowana konstrukcja wykonana z lotniczego aluminium pokrytego anodową powłoką zapobiega powstawaniu jakichkolwiek prześwitów światła. Pozwala to skutecznie wyeliminować ze zdjęć bliki i przypadkowe refleksy.

Główne cechy uchwytu filtrowego H&Y K-series

 • innowacyjny system montażu
 • szybka instalacja filtrów za pomocą magnesów
 • podziałka umożliwiająca precyzyjne ustawienie filtra prostokątnego
 • dopracowana konstrukcja eliminująca jakiekolwiek prześwity światła
 • kompatybilny z obiektywami o średnicy 67 mm, 72 mm, 77 mm oraz 82 mm
 • kompatybilny z magnetycznymi uchwytami filtrowymi H&Y K-series oraz filtrami "drop-in"
 • możliwość łączenia wielu filtrów
 • etui ochronne w zestawie

Uchwyt filtrowy H&Y K-series

Szybkość i wygoda pracy

Każdy, kto po raz pierwszy ma do czynienia z unikalnym standardem montażu od H&Y zadaje sobie jedno fundamentalne pytanie: "Dlaczego nikt nie wymyślił tego wcześniej?!". Wystarczy tylko jeden uniwersalnych uchwyt, aby raz na zawsze zapomnieć o dopasowywaniu filtrów do obiektywów o różnych wymiarach. Wybierasz jeden z 4 adapterów dołączonych do zestawu. Instalujesz go na obiektywie, a następnie dobierasz zestaw filtrów, które akurat są Ci potrzebne... i możesz zacząć robić zdjęcia lub filmować! Dzięki wbudowanym magnesom i wsparciu standardu "drop-in" nie musisz nic wkręcać. Aparat jest gotowy do pracy w ciągu kilku sekund!

Wysoka jakość wykona

Uchwyt filtrowy H&K K-Series wykonano z wysokiej jakości aluminium lotniczego. Dzięki temu jest on nie tylko lekki, ale również bardzo wytrzymały. Całość pokryto czarną matową anodową powłoką, która nie tylko świetnie wygląda, ale także chroni uchwyt przed korozją. Wykorzystane materiały zapewnią długą żywotność uchwytu i sprawią, że przez kolejne lata, Twoim jedynym zmartwieniem będzie chęć nieustannego rozszerzania kolekcji niesamowitych magnetycznych filtrów od H&Y.

Uchwyt filtrowy H&Y K-series

Wygodne łączenie filtrów

Uchwyt filtrowy H&Y K-series obudzi w Tobie nowe pokłady kreatywności. Rób jeszcze lepsze zdjęcia i wykorzystaj pełen potencjał swojego sprzętu i akcesoriów. Unikalna konstrukcja uchwytu pozwala wygodnie łączyć ze sobą prostokątne filtry za pomocą mocnych magnesów ukrytych w ramkach. Po prostu ułóż je jeden na drugim, a następnie przyłóż do uchwytu. Dzięki mocnym magnesom ramki pozostaną na swoim miejscu, pozwalając Ci jednocześnie szybko i wygodnie zmieniać ich położenie. W razie potrzeby dodatkowo zabezpieczysz je za pomocą specjalnej śrubki.

Łatwa obsługa

Uchwyt filtrowy H&Y K-series wyposażono również w gniazdo na 1 filtr typu "drop-in". Wystarczy wsunąć go w ramkę i zabezpieczyć pokrętłem. Ergonomiczna konstrukcja uchwytu sprawia, że połączenie kilku ramek i filtra polaryzacyjnego "drop-in" w żaden sposób nie ogranicza swobody pracy z akcesoriami! Jeśli filtr "drop-in" posiada pokrętło regulacyjne, masz do niego wygodny dostęp, a pozycję magnetycznych ramek można wciąż sprawnie modyfikować!

Wszechstronne zastosowanie

Praca z filtrami to często niekończące się eksperymenty. Innowacyjny system ich montażu stworzony przez firmę H&Y pozwoli Ci skupić się na niezapomnianych kadrach i zaoszczędzić cenny czas. Niezależnie od tego, czy łączysz ze sobą filtr polaryzacyjny i prostokątny filtr połówkowy, zdejmujesz je, zakładasz w innej pozycji, a potem uzupełniasz zestaw jeszcze o dwa filtry szare oferujące różną moc przyciemnienia, magnetyczny montaż i gniazdo "drop-in" zapewnią Ci wygodę, której do tej pory nie znałeś(-aś). Nieważne, jakich modyfikatorów użyjesz - raz na zawsze możesz zapomnieć o ograniczeniach! Z systemem K-series od H&Y zyskasz swobodę twórczą, o jakiej zawsze marzyłeś(-aś).

Uchwyt filtrowy H&Y K-series

Masz już kolekcję filtrów innej firmy? Nic nie szkodzi!

Fotografujesz lub filmujesz od wielu lat i nie chcesz rezygnować ze swojej kolekcji wysokiej jakości filtrów od LEE Filters lub Formatt-Hitech? Nie musisz tego robić! Wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalne magnetyczne ramki filtrowe H&Y K-Series o wymiarach 100x150 lub 100x100. Zabezpieczą one prostokątne lub kwadratowe filtry innych marek i pozwolą wygodnie korzystać z innowacyjnego systemu montażu. Magnetyczne ramki zapewnią Ci wysoki komfort pracy z Twoją ulubioną lustrzanką lub bezlusterkowcem. Niezależnie od tego, jaki obiektyw wybierzesz, akcesoria z rodziny K-Series od H&Y pozwolą Ci wykorzystać maksymalny potencjał wszystkich Twoich filtrów!

Poznaj rodzinę filtrów i akcesoriów od H&Y

Mocowanie filtrów na obiektywach nigdy nie było prostsze. A to dopiero początek rewolucji. Poznaj rodzinę unikalnych akcesoriów fotograficznych H&Y, które sprawiają, że Twoje środowisko pracy stanie się bardziej ergonomiczne, a zdjęcia i filmy wejdą na nowy poziom. Odkryj filtry wykonane z najtwardszego szkła Corning Gorilla Glass III, magnetyczny montaż K-series, a także unikalne uchwyty z serii Revoring, które raz na zawsze pomogą zapomnieć o standardowych pierścieniach redukcyjnych. Poznaj unikalny ekosystem H&Y i przekonaj się, czym może być prawdziwa wygoda pracy z aparatem!

Specyfikacja

 • model: uchwyt filtrowy H&Y K-series (KH100)

 • przeznaczenie:

  • filtry prostokątne (100 x 150 mm oraz 100 x 100 mm, m.in. LEE Filters lub Formatt-Hitech)
  • filtry typu "drop-in" od H&Y (m.in. K-series, Revoring)
 • materiały: aluminium lotnicze, powłoka anodowa

 • wymiary: 15,5 x 15,5 x 5 cm

 • waga: 235 g

Zawartość zestawu

 • uchwyt filtrowy H&Y K-series
 • 4 x adapter (67 mm, 72 mm, 77 mm, 82 mm)
 • zaślepka zastępująca filtr typu "drop-in"
 • etui ochronne
H&Y
HF2766
9 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.