Zestaw czyszczący do optyki Kodak dla podróżujących
search
  • Zestaw czyszczący do optyki Kodak dla podróżujących

Zestaw czyszczący do optyki Kodak dla podróżujących

59,00 zł
Brutto

Podróżny zestaw czyszczący Kodak do optyki zawiera wszelkie potrzebne narzędzia do przeprowadzenia pielęgnacji i konserwacji aparatów fotograficznych.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Podróżny zestaw czyszczący Kodak do optyki zawiera wszelkie potrzebne narzędzia do przeprowadzenia pielęgnacji i konserwacji aparatów fotograficznych.

Płyn do czyszczenia soczewek zaprojektowany specjalnie do czyszczenia soczewek fotograficznych, posiada delikatny skład. Jest bezalkoholowy, zgodny z RoHS i przyjazny środowisku. Efektywnie usuwa pył i plamy.

Ściereczka z mikrofibry została wykonana z najwyższej jakości materiału. Ma miękką i delikatną teksturę. Skutecznie usuwa plamy, brud i odciski palców. Laserowo cięte krawędzie zapobiegają strzępieniu.

Pędzelek czyszczący dzięki zastosowaniu specjalnego, syntetycznego włosia jest niezwykle miękki i delikatny. Efektywnie zbiera i zatrzymuje w sobie kurz, czyszcząc trudno dostępne miejsca.

Mini gruszka fotograficzna mimo swojej kompaktowej budowy jest niezwykle mocna. Umożliwia zdmuchiwanie kurzu i drobinek z czyszczonych powierzchni.

Wilgotna ściereczka nasączona substancją o specjalnym składzie skutecznie usuwa kurz, plamy i odciski palców, jednocześnie zabezpieczając przed drobnoustrojami. Produkt ulega biodegradacji.

Przenośne etui do praktycznego przechowywania zestawu czyszczącego.

Wieloletnie doświadczenie

Właściciel marki Kodak, Eastman Kodak Company, to jeden z największych na świecie koncernów zajmujących się produkcją sprzętu fotograficznego i filmowego. Kilkadziesiąt lat doświadczenia gwarantuje wysoką jakość i niezawodność.

Zawartość zestawu

  • mini gruszka fotograficzna x 1 szt.
  • profesjonalny pędzel czyszczący x 1 szt.
  • ściereczka do soczewek 15 cm x 15 cm x 5 szt.
  • ściereczka z mikrofibry 11,5 cm x 15 cm x 1 szt.
  • płyn do czyszczenia soczewek 30 ml x 1 szt.
  • wilgotna ściereczka x 10 szt.
  • przenośne etui x1
Kodak
KD2103
61 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.