Rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 z mini Jack TRS/ 2x mini Jack TRS
search
  • Rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 z mini Jack TRS/ 2x mini Jack TRS

Rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 z mini Jack TRS/ 2x mini Jack TRS

85,00 zł
Brutto

Rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 z mini Jack TRS 2x mini Jack TRS to 33-centymetrowy rozgałęźnik dla wtyczek 3,5 mm TRS, który z łatwością pozwoli Ci podłączyć 2 źródła sygnału do jednego wejścia audio mini Jack w takich urządzeniach jak kamery, bezprzewodowe odbiorniki, miksery lub rejestratory dźwięku. Na jednym końcu przewodu umieszczono kątowy wtyk męski. Dzięki takiej konstrukcji nie będzie on nadmiernie wystawał ponad urządzenie, do którego zostanie podłączony. Po drugiej stronie rozgałęźnika wykorzystano dwa męskie trzypinowe wtyki mini Jack. 

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 z mini Jack TRS 2x mini Jack TRS to 33-centymetrowy rozgałęźnik dla wtyczek 3,5 mm TRS, który z łatwością pozwoli Ci podłączyć 2 źródła sygnału do jednego wejścia audio mini Jack w takich urządzeniach jak kamery, bezprzewodowe odbiorniki, miksery lub rejestratory dźwięku. Na jednym końcu przewodu umieszczono kątowy wtyk męski. Dzięki takiej konstrukcji nie będzie on nadmiernie wystawał ponad urządzenie, do którego zostanie podłączony. Po drugiej stronie rozgałęźnika wykorzystano dwa męskie trzypinowe wtyki mini Jack. Końcówki przewodów są w pełni kompatybilne z bezprzewodowymi odbiornikami wyposażonymi w wejście z blokadą zabezpieczającą, ale z powodzeniem podłączysz je również do wszystkich tradycyjnych gniazd 3,5 mm. W rozgałęźniku wykorzystano również pozłacane styki, które gwarantują krystalicznie czysty sygnał i chronią metalowe elementy rozgałęźnika przed korozją.

Rozszerz możliwości nagrywania dźwięku

W rozgałęźniku Saramonic SR-C2004 zastosowano przewód stereo Y, dzięki czemu kanały można rozdzielić i na każdym z nich zarejestrować osobną ścieżkę audio. To łatwy i niedrogi sposób na rozszerzenie możliwości nagrywania dźwięku w kamerach, rejestratorach lub innych urządzeniach wyposażonych w jedno stereofoniczne gniazdo 3,5 mm, do którego możesz w ten sposób podłączyć np. dwa bezprzewodowe odbiorniki.

Optymalna długość i wygodny dostęp do sprzętu

33 cm to optymalna długość, aby w wygodny i komfortowy sposób podłączyć do aparatu lub kamery bezprzewodowe odbiorniki, nie narażając się na niewygodę związaną z nadmierną ilością przewodów plączących się dookoła sprzętu. Wykorzystanie kątowego wtyku mini Jack 3,5 mm dodatkowo ułatwia nieinwazyjne wpięcie rozgałęźnika do wejścia audio.

Dwa odbiorniki, jeden aparat i żadnego miksera!

Rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 szybko i wygodnie połączysz z takimi odbiornikami jak Saramonic Blink500, UwMic9, UwMic15, VmicLink5 lub SR-WM4C. Dzięki zastosowaniu uniwersalnych rozwiązań technologicznych przewód współpracuje również z większością innych bezprzewodowych systemów audio, które są dostępne na rynku.

Jedno wejście - wiele źródeł dźwięku

Szukasz sposobu na podłączenie kilku mikrofonów, bezprzewodowych odbiorników lub innych źródeł dźwięku do przenośnego rejestratora? Rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 pozwoli znacznie rozszerzyć możliwości kieszonkowych recorderów, takich jak Saramonic SR-Q2 lub SR-Q2M. Ten ważący zaledwie 18 gramów przewód sprawdzi się również w charakterze adaptera, który pozwoli w pełni wykorzystać możliwości wejść stereo oraz AUX, które oferują popularne przenośne miksery dźwięku.

Specyfikacja

  • model: Rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 z mini Jack TRS 2x mini Jack TRS

  • złącza:

    • 1x kątowe złącze mini Jack 3,5 mm TRS
    • 2x złącze mini Jack 3,5 mm TRS z blokadą zabezpieczającą
  • długość: 33 cm

  • waga: 18 g

Zawartość zestawu

  • Rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 z mini Jack TRS 2x mini Jack TRS
Saramonic
SR2523
13 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.